AKTUALIZACJA. Kolejne dwa przypadki w naszym powiecie. Stan na 25 czerwca

AKTUALIZACJA Z GODZ. 11.05.  Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie poinformowała o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To 4 kobiety i 7 mężczyzn, w wieku od 10 do 88 lat, z powiatu suskiego (4 osoby), Krakowa i powiatów: oświęcimskiego, myślenickiego (po 2 osoby) oraz limanowskiego (1 osoba), którzy w większości przebywali w izolacji.

W sumie w Małopolsce mamy 1141 ozdrowieńców.

Jak już informowaliśmy w poprzednim komunikacie, ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych 11 osób.

– To 3 kobiety i 8 mężczyzn, w wieku od 16 do 83 lat, z Krakowa (6 osób), powiatu oświęcimskiego (2 osoby) oraz powiatów: nowosądeckiego, krakowskiego i nowotarskiego (po 1 osobie). Aktualnie 4 osoby są hospitalizowane, pozostałe przebywają w izolacji – poinformował Małopolski Urząd Wojewódzki.

Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1640 osób.

(Źródło informacji: WSSE w Krakowie).

***

11 kolejnych osób w Małopolsce z potwierdzonym laboratoryjnie zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2. W tym gronie jest 2 mieszkańców naszego powiatu. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie poinformowała o sytuacji epidemiologicznej w Małopolsce w rozbiciu na poszczególne powiaty. Stan na 25 czerwca (godz. 8). Wkrótce więcej szczegółów.

 

Źródło: Powiat Oświęcim

Udostępnij