Alek Rogoziński w oświęcimskiej książnicy powiat oswiecim pl

Alek Rogoziński w oświęcimskiej książnicy

Miejska Biblioteka Publiczna Galeria Książki w Oświęcimiu zaprasza 17 czerwca o godz. 17.30 (czwartek) na spotkanie autorskie z popularnym autorem kryminałów – Alkiem Rogozińskim. Wstęp wolny.

Alek Rogoziński w oświęcimskiej książnicy powiat oswiecim pl
Alek Rogoziński w oświęcimskiej książnicy powiat oswiecim pl

Spotkanie odbędzie się w Auli lub jeżeli aura będzie sprzyjająca odbędzie się w Alei Pisarzy przy bibliotece od strony targowiska – informują organizatorzy, dodając że podczas spotkania będzie można kupić książki autora i otrzymać autograf.

Alek Rogoziński – z zawodu dziennikarz, z pasji twórca kryminałów. Przez lata związany z mediami. Zadebiutował w marcu 2015 roku kryminałem „Ukochany z piekła rodem”, zdobywając pierwsze miejsce na liście bestsellerów kryminalnych EMPIK.com.

Dwie jego powieści, „Jak Cie zabić, kochanie?” i „Do trzech razy śmierć”, zostały nominowane w prestiżowym plebiscycie „Książka roku” portalu Lubimy Czytać.

Za książkę „Lustereczko, powiedz przecie” nagrodzony pierwszą nagrodą w plebiscycie „Zbrodnia z przymrużeniem oka”. Ponownie zdobył tę nagrodę rok później za powieść „Zbrodnia w wielkim mieście”, a dwa lata później za komedię kryminalną „Raz, dwa, trzy… giniesz ty!”. W sumie książki Rogozińskiego rozeszły się w łącznym nakładzie ponad 350 tysięcy egzemplarzy.

Spotkanie w oświęcimskiej książnicy realizowane jest w ramach projektu „Biblioteka na wyciągnięcie myszki”.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Ł. Górnickiego 
GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu
Źródło:

Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu

ul. Stanisława Wyspiańskiego 10
32-602 Oświęcim
tel: 33 844-96-00
Czas pracy Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu:
poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30
wtorek od godz. 7.30 do godz. 17.00
piątek od godz. 7.30 do godz. 14.00

Udostępnij