OCK Oświęcim- Australia i Nowa Zelandia - Spotkanie przy globusie

OCK Oświęcim: Australia i Nowa Zelandia - Spotkanie przy globusie

27 maja 2021 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się trzydzieste drugie z cyklu podróżniczych „Spotkań przy globusie” – w zależności od sytuacji epidemicznej – na żywo lub online, w formie transmisji na Facebooku Oświęcimskiego Centrum Kultury (o formie spotkania powiadomimy na stronie) – spotkanie z Iwoną Marczak – pt. „Australia i Nowa Zelandia”.

OCK Oświęcim- Australia i Nowa Zelandia - Spotkanie przy globusie
OCK Oświęcim- Australia i Nowa Zelandia – Spotkanie przy globusie

Australia i Nowa Zelandia – kraj Długiej Białej Chmury nie od dziś zachwyca podróżników. Dzikie, puste plaże, zielone pastwiska i niekiełznane wulkany – to wszystko zanurzone w życzliwości i serdeczności mieszkańców. Australia, kraj w którym można spotkać najgroźniejsze pająki, węże i krokodyle, ale spotyka się głównie roześmianych ludzi. Wschodnie wybrzeże bez tajemnic – od Cairns aż po Great Ocean Road.

Iwona Marczak – podróżniczka i artystka, miłośniczka przyrody i jedzenia. W podróży zawsze wypatruje zwierząt, a w przerwach wypatruje czekolady. Postawiła stopę już na 6 kontynentach, zwiedziła 50 krajów i ciągle ma apetyt na więcej.

 

 

Czytasz ten artykuł dzięki Firmie Power Green 
Fotowoltaika, Pompy Ciepła, oraz Lokalnym Firmom.
Zamów Fotowoltaikę, pompę ciepła:  
Power Green Fotowoltaika, Pompy Ciepła
ul. Unii Europejskiej 1, 32-600 Oświęcim
+48 517 387 014
+48 517 385 719
Źródło:
Oświęcimskie Centrum Kultury
32-600 Oświęcim
ul. Śniadeckiego 24
tel. 33 842 25 75

 

Udostępnij