To już dziś. Gala podsumowująca projekt FIO Małopolska Lokalnie starostwo powiatowe

To już dziś. Gala podsumowująca projekt FIO Małopolska Lokalnie

To już dziś. Gala podsumowująca projekt FIO Małopolska Lokalnie starostwo powiatowe
To już dziś. Gala podsumowująca projekt FIO Małopolska Lokalnie starostwo powiatowe

 

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze i Miastem Kraków zapraszają na galę online podsumowującą projekt FIO Małopolska Lokalnie w roku 2020. Relacja już dziś (16 października) o godz. 18 na fanpejdżu FIO Małopolska Lokalnie.

Na wydarzeniu zostanie podsumowany projekt FIO Małopolska Lokalnie w roku 2020.

Porozmawiamy z partnerami projektowymi i spotkamy się ze zwycięzcami konkursu internetowego “Mamy FIO-ła na Małopolskę” – przybliżają organizatorzy.

Tuż po części oficjalnej odbędzie się losowanie nagród – upominków dla osób, które głosowały w konkursie “Mamy FIO-ła na Małopolskę”.

Dodatkowo, realizatorów projektów w ramach FIO Małopolska Lokalnie 2020 zapraszamy na spotkanie sieciujące po gali on-line. Ponieważ nie możemy w tym roku spotkać się na nieformalnej kawie na żywo, po części oficjalnej proponujemy mniej formalne spotkanie na platformie zoom– dodają organizatorzy.

Rejestracja na spotkanie pod linkiem:

http://bit.ly/RejestracjaRealizatorzyProjektów

Galę współfinansują: Miasto Kraków, Powiat Krakowski, Powiat Oświęcimski, Powiat Myślenicki oraz Powiat Wielicki. Partnerem Gali jest Województwo Małopolskie.

Projekt FIO Małopolska Lokalnie współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa, Powiatu Oświęcimskiego. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie.

Grafika w formie zaproszenia do uczestnictwa w gali on-line.
Źródło:

Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu

ul. Stanisława Wyspiańskiego 10
32-602 Oświęcim
tel: 33 844-96-00
Czas pracy Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu:
 
poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30
wtorek od godz. 7.30 do godz. 17.00
piątek od godz. 7.30 do godz. 14.00

Udostępnij