Droga powiatowa w Łowiczkach zostanie wreszcie zmodernizowana (film) powiat oswiecim pl l4

Droga powiatowa w Łowiczkach zostanie wreszcie zmodernizowana (film)

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego https://www.youtube.com/watch?v=5UyJjSBrxrU o przebudowie i rozbudowie drogi powiatowej ul. Centralna w Łowiczkach (Gmina Zator). Potocznie zwany zachodnią obwodnicą Zatora wąski i pozbawiony chodników ponad 2,5-kilometrowy trakt w końcu doczeka się modernizacji, o co od wielu lat zabiegali mieszkańcy. Inwestycja będzie realizowana w cyklu dwuletnim.

Jest to kolejny przykład prowadzonej przez Zarząd Powiatu w Oświęcimiu odpowiedzialnej polityki inwestycyjnej – mówi starosta oświęcimski Andrzej Skrzypiński.

Mamy tu do czynienia z dynamicznym rozwojem strefy przemysłowej oraz Energylandii, co powoduje zwiększony ruch samochodowy. W tych rejonach inwestujemy po to, żeby poprawić warunki dojazdu do tych miejsc, jak i wzmocnić bezpieczeństwo ruchu pieszych, rowerzystów, jak i samych kierowców – podkreśla sternik Powiatu Oświęcimskiego.

W przeciwieństwie do naszych przeciwników politycznych nie wykonujemy chaotycznych ruchów. Staramy się nadążać za rozwojem gospodarczym poszczególnych regionów powiatu oświęcimskiego – dodaje starosta.

Fot. RL

Polska Energia

Fotowoltaika, Pompy Ciepła, Maty Grzewcze, Ładowarki Samochodowe.

Zadzwoń. Doradzimy

577 830 030

Polska Energia Spółka Komandytowa
Zbigniew Hatala,  Przemysław Hatala
tel. 577 830 030