Awanse zawodowe nauczycieli z powiatowych placówek powiat oswiecim pl info oswiecim info malopolska a4

Powiat Oświęcimski: Awanse zawodowe nauczycieli z powiatowych placówek

Osiem osób, które uzyskało stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego otrzymało dziś z rąk starosty oświęcimskiego Andrzeja Skrzypińskiego i wicestarosty Pawła Kobielusza stosowne akty nadania. Obaj włodarze pogratulowali nauczycielom awansu zawodowego i życzyli dalszych sukcesów w tej niełatwej profesji.

Awanse zawodowe nauczycieli z powiatowych placówek powiat oswiecim pl info oswiecim info malopolska a4
Awanse zawodowe nauczycieli z powiatowych placówek powiat oswiecim pl info oswiecim info malopolska a4 Fot. RL

Podczas uroczystości w starostwie świeżo awansowani nauczycieli złożyli ślubowanie.

„Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej”.

Stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego uzyskali: Katarzyna Senkowska i Paulina Raś-Kołodziejczyk(Powiatowe Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w Oświęcimiu), Agnieszka Pogorzelska, Małgorzata Dżon i Dorota Gałuszka-Mastykarz (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Oświęcimiu), Kamil Żmuda i Adam Stuglik (Powiatowy Zespół nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Kętach), Alicja Gryska (Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu).

Fot. RL

 

Polska Energia

Fotowoltaika, Pompy Ciepła, Maty Grzewcze, Ładowarki Samochodowe.

Zadzwoń. Doradzimy

577 830 030

Polska Energia Spółka Komandytowa
Zbigniew Hatala,  Przemysław Hatala
tel. 577 830 030