Budowlanka Oświęcim Praca

Praca Oświęcim - Budowlanka Oświęcim: Specjalista ds. Prawnych i Samorządowych

Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa „BUDOWLANKA” w Oświęcimiu poszukuje osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. PRAWNYCH  I SAMORZĄDOWYCH

  1. OPIS STANOWISKA
  1. Bieżąca obsługa członków Spółdzielni.
  2. Sporządzanie ustnych i pisemnych opinii dotyczących zagadnień prawnych związanych z działalnością Spółdzielni.
  3. Sporządzanie i opiniowanie innych dokumentów związanych z działalnością. Spółdzielni (w szczególności pisma, regulaminy, uchwały organów Spółdzielni).
  4. Obsługa prawna Zarządu i organów samorządowych Spółdzielni.
  5. Obsługa/prowadzenie strony internetowej Spółdzielni.
  1. II.OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY
  1. Wykształcenie wyższe prawnicze.
  2. Znajomość prawa Spółdzielczego i zasad funkcjonowania Spółdzielni Mieszkaniowych.
  3. Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  4. Dobra znajomość obsługi komputera.
  1. III.OFERUJEMY
  1. Umowa o pracę na czas określony w wymiarze pełnego etatu z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.
  1. IV. WYMAGANE DOKUMENTY PRZY SKŁADANIU OFERT

1.  Życiorys (CV) wraz z informacją o sposobie komunikowania się z kandydatami (adres, telefon  kontaktowy, adres poczty e-mail).

2.   List motywacyjny.

3.   Odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych.

4.  Pisemną zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie
z ustawą z 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych.

  5. Oświadczenie o zachowaniu w tajemnicy uzyskanych w toku rekrutacji danych
i informacji dotyczących działalności Spółdzielni.

V. DOKUMENTY NALEŻY SKŁADAĆ W TERMINIE DO: 15.04.2021r.

VI.  MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW:

  1. Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa „BUDOWLANKA” w Oświęcimiu
    ul. Bałandy 1 lub drogą pocztową.

Zarząd zastrzega, informuje, że bez podania przyczyny może zakończyć postępowanie kwalifikacyjne bez wyłaniania kandydata.

Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa
„Budowlanka” w Oświęcimiu
 ul. Bałandy 1
tel.  33  84 305 15