Menu Zamknij
previous arrow
next arrow
Slider
Beskid Media Internet Łączy Nas Światłowód

BESKID MEDIA INTERNET ŚWIATŁOWÓD TELEWIZJA TV - promocja

Beskid Media: Black Friday 25-28 listopada

Beskid Media- Black Friday 25-28 listopada info oswiecim info malopolska info slask

W tym roku Black Friday przypada 25 listopada. Tradycyjnie już z tej okazji przygotowaliśmy specjalną promocję, która obejmuje aż 4 dni.

Beskid Media- Black Friday 25-28 listopada info oswiecim info malopolska info slask
Beskid Media- Black Friday 25-28 listopada info oswiecim info malopolska info slask

Na czym polega promocja?

Jeśli w dniach 25-28 listopada br. podpiszesz z nami umowę na Internet i dowolną usługę, otrzymasz wyjątkowy rabat – 70% na cały Beskid Box aż przez 3 miesiące. Zniżka zostanie przyznany na cały rachunek i odliczona od łącznej kwoty wybranego pakietu. Po 3 miesiącach za wybrane usługi zapłacisz według standardowego cennika. Pod uwagę bierzemy wszystkie zgłoszenia telefoniczne, mailowe, osobiste lub przesłane za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta skierowana jest dla nowych i obecnych klientów. Jeśli posiadasz od nas usługę Internetu światłowodowego, również możesz skorzystać z promocji, pod warunkiem, że dobierzesz przynajmniej jedną usługę dodatkową. Wówczas przez 3 miesiące korzystasz z rabatu na cały Beskid Box. Promocją objęte są osoby fizyczne oraz prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

O czym pamiętać?

Aktywacja usług jest możliwa jedynie w przypadku pozytywnych warunków technicznych. Promocja nie łączy się z innymi. Z oferty wyłączone są usługi: Multi Wi-Fi, Multiroom, Ultranagrywarka+ oraz Internet radiowy i pakiety telewizyjne premium.

Masz pytania? O szczegóły zapytaj konsultanta – czekamy na Ciebie pod numerem telefonu: (33) 333 88 88 lub stacjonarnie w Punktach Obsługi Klienta.

 

Źródło:
Beskid Media Sp. z o.o. to operator największej na Podbeskidziu sieci światłowodowej, który świadczy nowoczesne i zintegrowane usługi telekomunikacyjne dla osób prywatnych, firm oraz instytucji. Od ponad 10 lat działamy na terenach powiatu żywieckiego, oświęcimskiego, wadowickiego oraz bielskiego. Oferujemy usługi dostępu do Internetu, telewizji światłowodowej oraz telefonii stacjonarnej i komórkowej. Dostarczamy nasze usługi dla ponad 25 000 abonentów. Nasza strategia to stałe dążenie do dalszego rozwoju, zarówno technologicznego, jak i terytorialnego, co przybliża nas do spełnienia misji zgodnie z nazwą Beskid Media, czyli dotarcia do jak największej liczby odbiorców z terenu Beskidów.
Internet Światłowód dostarcza:
Beskid Media Internet, Telewizja, Telefon,
Łączy nas światłowód
Beskid Media Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 14
32-650 Kęty
Pon. – Pt w godz 9.00 – 17.00
Sob. w godz. 9.00 -14.00
tel. 33 333 88 88

Udostępnij

previous arrow
next arrow
Slider
Bezpieczna Gmina bezpieczne drogi Bezpieczny Powiat brzeszcze Chełmek fotowoltaika fotowoltaika oswiecim Gmina oswiecim info oświęcim Jawiszowice kęty malopolska Maty grzewcze Maty Grzewcze Oświęcim Osiek oswiecim polanka wielka policja policja oświęcim Polska Energia Pompy ciepła Pompy Ciepła Oświęcim powiat oswiecim powiat oświęcimski przeciszow Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu Warto zobaczyć zator zdrowie Ładowarki samochodowe