Spotkanie dla przedsiębiorców w oświęcimskiej książnicy Galeria Książki Oświęcim

Powiat Oświęcim: Spotkanie dla przedsiębiorców w oświęcimskiej książnicy 21 listopad 2023

Co zrobić, żeby otrzymać wsparcie na rozwój swojej firmy? Na spotkaniu w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Oświęcimiu 21 listopada (wtorek) wyczerpująco na to pytanie odpowiedzą specjaliści z Banku Gospodarstwa Krajowego, Krakowskiego Parku Technologicznego i Agencji Rozwoju Przemysłu.

 

Spotkanie dla przedsiębiorców w oświęcimskiej książnicy Galeria Książki Oświęcim
Spotkanie dla przedsiębiorców w oświęcimskiej książnicy Galeria Książki Oświęcim

Rozwój technologiczny Małopolski, rozwój przedsiębiorczości, wsparcie branży gier, promocja innowacyjności i nowych technologii, tworzenie pozytywnego klimatu wokół biznesu, wreszcie wsparcie dla projektów akademickich – to tylko niektóre z głównych działań Krakowskiego Parku Technologicznego.

– Jedną z naszych inicjatyw są spotkania z przedsiębiorcami w całej Małopolsce, podczas których informujemy ich, z jakich form wsparcia mogą korzystać, aby jeszcze lepiej się rozwijać – mówi Alicja Sygnowska z KPT.

– W Krakowskim Parku Technologicznym pomagamy przedsiębiorcom w rozwoju ich firm. Jednym z programów, jaki dla nich oferujemy jest Polska Strefa Inwestycji, dzięki której mogą uzyskać zwolnienie podatkowe na inwestycje. Zależy nam na inspirowaniu przedsiębiorców do nowych inwestycji, tym samym wpływając na rozwój gospodarki całej Małopolski – dodaje Alicja Sygnowska.

Formularz rejestracyjny  Spotkanie dla przedsiębiorców – Oświęcim (office.com)

 

Źródło:

Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu

ul. Stanisława Wyspiańskiego 10
32-602 Oświęcim
tel: 33 844-96-00
            sekretariat@powiat.oswiecim.pl
Czas pracy Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu:
poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7.30 do godz. 15.30
wtorek od godz. 7.30 do godz. 17.00
piątek od godz. 7.30 do godz. 14.00

Udostępnij